I Rajd Harcerski ,,Zielona mila” 10-12.05.2013

21.05.2013


W dniach 10-12.05.2013 w Gliśnie odbył się rajd harcerski ,,Zielona Mila”. Rajd został zorganizowany przez drużynę harcerską ,,Ciacho”.

Komendantem rajdu była druhna Julia Ekes. Na rajd przybyły do nas drużyny z Sulęcina, Smogór, Trzemeszna, Kostrzyna i Słubic.

Całość rozpoczęła się uroczystym apelem, na którym obecne były: Przewodnicząca Rady Miejskiej w Lubniewicach Pani Katarzyna Sowa, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lubniewicach – Renata Kaczmarek oraz Pani Katarzyna Szczepańska – Zastępca Burmistrza Lubniewic.

Rajd miał na celu poznanie okolic Glisna oraz wspólną harcerską zabawę. Każda drużyna wyjechała z rajdu z ciekawymi nagrodami, które ufundowane zostały przez: Leszka Białka, Katarzynę Sowę, KGW w Gliśnie, Roberta Kijewskiego, Ryszarda i Marcina Ekes, Gminę Lubniewice, Nadleśnictwo Sulęcin.

Serdecznie dziękujemy sponsorom.

Szczególne podziękowania kierujemy dla Pana Leszka Sobeckiego i Marcina Krawca za pomoc w organizacji a Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Gliśnie za przygotowanie pysznego obiadu i podanie go na punkcie patrolowym.

19.05.2024 godzina 21:24
łączymy pokolenia
galeria mieszkańców
kronika wsi
Projekt współfinansowany w ramach programu "Działaj Lokalnie VII"
działaj lokalnie
fundacja wolności
akademia rozwoju filantropii w Polsce
fundacja na rzecz Collegium Polonicum